logo
Миколаївський національний
університет
іменi В.О.СухомлинськогоВелика Перемога

     Дорогі співвітчизники!

     Сьогодні ми відзначаємо 71-шу річницю звільнення України від нацистів, вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у перемогу в Другій світовій війні.

     Ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших ветеранів, які у ті буремні роки звільнили від окупантів рідну землю та багато європейських країн, а згодом у надзвичайно важких умовах відбудували зруйновані міста та села, відродили економічний потенціал, плекали наше мирне майбутнє.

     Саме на українській землі у роки Другої світової війни визначалася подальша доля людства — тут відбулися одні з наймасштабніших та найбільш кровопролитних битв із ворогом. Неоціненним є внесок українців у спільну перемогу народів Європи над нацизмом.

     На жаль, уже у XXI столітті, після семи десятиліть по закінченню найбільшого в історії людства військового конфлікту, через агресію Російської Федерації та підконтрольних їй терористичних формувань українці зі зброєю в руках захищають суверенітет та територіальну цілісність не лише своєї держави, а й спокій народів усієї Європи.

     Сучасні захисники України виявились гідними слави своїх дідів та прадідів, а тому я твердо вірю у нашу перемогу.

     Вітаю усіх вас, дорогі співвітчизники, із 71-ю річницею звільнення української землі від нацистів.

     Слава Україні!

Президент України

Петро Порошенко


Дорогі співробітники, шановні ветерани!

     Сьогодні виповнюється 71-ша річниця знаменної події для нашого народу – визволення української землі від фашистських загарбників.

     У цей день ми вшановуємо світлу пам’ять наших дідів і прадідів, які позбавили Україну жахів нацизму. Висловлюємо кожному ветерану сердечну вдячність за мужність у боях, героїчний шлях до перемоги крізь бойові терни, важку працю в повоєнні часи, за стійкість та самопожертву.

     Сьогодні на Сході країни кордони держави боронять учасники АТО – правнуки тих, хто захищав рідну землю 70 років тому. Дякуємо їм за героїзм, мужність, відвагу та бажаємо кожному здоров’я, благополуччя, довголіття. Вірю, що український народ – незборимий. Слава Україні!

З глибокою повагою

та найкращими побажаннями ректор В. Д. Будак