logo
Миколаївський національний
університет
іменi В.О.Сухомлинського
Програми та екзаменаційні матеріали з дисциплін для вступу на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста у 2018 році


1. Програма та тестові завдання для абітурієнтів Коледжу МНУ імені В.О.Сухомлинського, які виявили бажання вступати до коледжу на основі базової загальної середньої освіти з української мови. (+співбесіда)
2. Програма та тестові завдання для абітурієнтів Коледжу МНУ імені В.О.Сухомлинського, які виявили бажання вступати до коледжу на основі базової загальної середньої освіти з математики. (+співбесіда)
3. Програма та тестові завдання для абітурієнтів Коледжу МНУ імені В.О.Сухомлинського, які виявили бажання вступати до коледжу на основі базової загальної середньої освіти з історії України. (+співбесіда)
4. Програма та тестові завдання для абітурієнтів Коледжу МНУ імені В.О.Сухомлинського, які виявили бажання вступати до коледжу на основі повної загальної середньої освіти з української мови.
5. Програма та тестові завдання для абітурієнтів Коледжу МНУ імені В.О.Сухомлинського, які виявили бажання вступати до коледжу на основі повної загальної середньої освіти з математики.
6. Програма та тестові завдання для абітурієнтів Коледжу МНУ імені В.О. Сухомлинського, які виявили бажання вступати до коледжу на основі повної загальної середньої освіти з історії України. (+співбесіда)
7. Програма співбесіди (фахове вступне випробування) для абітурієнтів Коледжу МНУ імені В.О. Сухомлинського, які виявили бажання вступати до коледжу на основі дипломів кваліфікованих робітників з Української мови і літератури для спеціальностей:
  • 07 Управління та адміністрування 071 Облік і оподаткування
  • 07 Управління та адміністрування 072 Фінанси, банківська справа та страхування
  • 11 Математика та статистика 113 Прикладна математика
  • 12 Інформаційні технології 123 Комп’ютерна інженерія
  • 23 Соціальна робота 231 Соціальна робота

 

8. Програма співбесіди (фахове вступне випробування) для абітурієнтів Коледжу МНУ імені В.О. Сухомлинського, які виявили бажання вступати до коледжу на основі дипломів кваліфікованих робітників з фахового іспиту для спеціальності Спеціальність 07 Управління та адміністрування 071 Облік і оподаткування.
9. Програма співбесіди (фахове вступне випробування) для абітурієнтів Коледжу МНУ імені В.О. Сухомлинського, які виявили бажання вступати до коледжу на основі дипломів кваліфікованих робітників з фахового іспиту для спеціальності 07 Управління та адміністрування 072 Фінанси, банківська справа та страхування.
10. Програма співбесіди (фахове вступне випробування) для абітурієнтів Коледжу МНУ імені В.О. Сухомлинського, які виявили бажання вступати до коледжу на основі дипломів кваліфікованих робітників з фахового іспиту для спеціальності 11 Математика та статистика 113 Прикладна математика.
11. Програма співбесіди (фахове вступне випробування) для абітурієнтів Коледжу МНУ імені В.О. Сухомлинського, які виявили бажання вступати до коледжу на основі дипломів кваліфікованих робітників з фахового іспиту для спеціальності 12 Інформаційні технології 123 Комп’ютерна інженерія.
12. Програма співбесіди (фахове вступне випробування) для абітурієнтів Коледжу МНУ імені В.О. Сухомлинського, які виявили бажання вступати до коледжу на основі дипломів кваліфікованих робітників з фахового іспиту для спеціальності 23 Соціальна робота 231 Соціальна робота.