logo
Миколаївський національний
університет
іменi В.О.СухомлинськогоСпортивний клуб

Спортивний клуб Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського у 2014–2015 рр. взяв активну участь у  міжнародних, всеукраїнських, обласних спортивних змаганнях. Учасники клубу гідно представили наший університет, посівши почесні призові місця з різних видів спорту.

За 2014-2015 н. р. збірна команда університету показала відмінні результати, посівши І місце ХІIобласних спортивних іграх серед студентів вищих навчальних закладів області. Студенти МНУ імені В. О. Сухомлинського випередили команди НУК імені адмірала Макарова та ЧДУ імені Петра Могили у іграх з волейболу, баскетболу, бадмінтону та футзалу.

Згідно  плану фізкультурно-оздоровчої, спортивно-масової роботи та календарного плану спортивно-масових заходів Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського протягом навчального року в університеті проводяться Університетська Спартакіада Першокурсника з 5 видів спорту та Спартакіада серед студентів всіх інститутів та факультетів університету. Сумарно з профспілковою організацією традиційно проводиться спартакіада професорсько-викладацького складу університету. За  2013-2014 н. р. у Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського проведено 41 спортивно-масовий захід, у яких брало участь 2050 осіб. Оздоровлення студентів здійснюється в зимовий період у Карпатах, а на літніх канікулах –  СОТ «Моряна» в с. Рибаківка на березі Чорного моря.

У нашому університеті 16 спортивних споруд загальною площею 4865,5 м2, які внесені до єдиного всеукраїнського електронного реєстру спортивних споруд.

 

Кількість студентів, які входять до складу збірних команд з видів спорту, що визначені в Україні

Прізвище,ім’я Спортивнезвання Вид спорту Результат 
1 Романеску Ілона МС Академічне веслування Чемпіонат України І-ІІІ місця
2 Ахмедов Вусал МС Боротьба ЧУ – І місце
3 Фролов Василь МС Спортивна акробатика Чемпіонат Європи ІІІ місце
4 Деревінський Вадим МС Веслування на байдарках Чемпіонат України І-ІІІ місця
5 Бондаренко Антон МСМК Академічне веслування Чемпіонат України І-ІІІ місця
6 Гуржій Олександр МС Академічне веслування Чемпіонат України І-ІІІ місця
7 Каплунов Олексій МС Вітрильний спорт Чемпіонат України І місце
8 Мацуєв Павло МС Вітрильний спорт Чемпіонат України І місце
9 Кандиба Віктор КМС Вітрильний спорт Чемпіонат України ІІ місце
10 Тимченко Ольга КМСУ Кікбоксінг WAKO Чемпіонат України І місце
12 Осін Дмитро МС Спортивна акробатика Чемпіонат Світу VІ місце
13 Бірюков Данііл МС Спортивна акробатика Чемпіонат Світу VІ місце
14 Скиць Юрій МС Спортивна акробатика Чемпіонат Світу VІ місце
15 Діняк Артур МС Спортивна акробатика Чемпіонат України ІІ місце
16 Сатін Олександр МСМК Стрибки на батуті Чемпіонат України І місце
17 Господарова Юлія КМС Стрибки у воду Чемпіонат України ІІІ місце
18 Шелестюк  Діана МС  Стрибки у воду  Чемпіонат Європи І місце
19 Жабський Олексій МС Боротьба  Чемпіонат Світу ІІ місце
20  Колодий Олег МСМК Стрибки у воду  Чемпіонат Європи ІІІ місце

 

Спортивний клуб Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського у 2013–2014 рр. взяв активну участь у ХІ Літній Універсіаді України, міжнародних, всеукраїнських, обласних спортивних змаганнях. Учасники клубу гідно представивши ВНЗ, посівши почесні призові місця з різних видів спорту.

У період з вересня 2012 року по червень 2013 року збірна команда університету показала відмінні результати, посівши І місце в ХІ обласних спортивних іграх серед студентів вищих навчальних закладів області. Студенти МНУ імені В. О. Сухомлинського випередили команди НУК імені адмірала Макарова та ЧДУ імені Петра Могили з таких видів спорту: волейбол, баскетбол, настільний теніс, бадмінтон, плавання, легка атлетика та футзал.

У січні–червні 2013 року збірна команди МНУ імені В. О. Сухомлинського взяла участь в ХІ літній Універсіаді України, зокрема у змаганнях з бадмінтону, шахів, легкої атлетики, важкої атлетики, настільного тенісу, плавання, баскетболу, пляжного волейболу, академічної греблі, греблі на байдарках та каное.

Команди університету посіли:

·       1 місце – гребля академічна (тренер С. Зайцева);

·       2 місце – пляжний волейбол (тренер Д. А. Козаков);

·       2 місце – шахи (тренер Архипов В. В.);

·       3 місце – гребля байдарки (тренер О. С. Козубенко).

Чемпіонами ХІ літньої універсіади України стали:

·       Дзеркаль Ганна (плавання);

·       Бондаренко Артем (гребля академічна);

·       Шаповал Андрій (гребля каное);

·       Бутко Дмитро (гребля каное).

Призерами ХІ літньої Універсіади України були визначені: О. Онопрієнко, В. Кулішенко, І. Романеску, С. Кісса, В. Деревінський, О. Іваненко, А. Енгель, Ю. Пронько, А. Сачковський, К. Григоренко, Ю. Казарінова, Т. Потапенко.

У липні–серпні 2013 року відбулася Всесвітня Універсіада в м. Казань (Росія). Студенти МНУ імені В. О. Сухомлинського взяли активну участь у даному заході, про що свідчать наступні результати:

·       Віктор Гребенников посів 2 місце;

·       Ілона Ронеску – 3 місце.

 

Ми пишаємося, що в нашому університеті є такі спортсмени. Бажаємо розвиватися як фізично, так і духовно. Перемог їм, витримки та найкращих результатів у майбутньому.