logo
Миколаївський національний
університет
іменi В.О.СухомлинськогоЦентр наукових міжнародних зв’язків

Співробітники

Керівник відділу:

Мироненко Тетяна Платонівна,

Фахівець Центру наукових міжнародних зв’язків:

Лисенко Тетяна Валеріївна

Електронна пошта: tatiana.lysenko.91@mail.ru

Адреса: Центр наукових міжнародних звязків, Миколаївський національний університет імені В.О.Сухомлинського, вул.Нікольська, 24 м.Миколаїв, Україна

Телефон/факс: +38 0512 37 88 23

Електронна адреса: office@mdu.edu.ua

 

ЗАВДАННЯ І ФУНКЦІЇ ЦЕНТРУ НАУКОВИХ МІЖНАРОДНИХ ЗВ’ЯЗКІВ

 

1. Створення умов для реалізації наукової міжнародної діяльності університету, досягнення міжнародного рівня навчальної-наукової роботи шляхом розвитку співробітництва з іноземними університетами, міжнародними установами, організаціями, асоціаціями, фондами шляхом сприяння інтернаціоналізації вищої освіти з метою посилення ролі Університету в розповсюдженні національних, європейських і світових культурних цінностей.

2. Підготовка проектів угод про співробітництво, протоколів про наміри, угод із зарубіжними навчальними закладами та науковими установами.

3. Укладання та реалізація міжнародних угод з питань співробітництва в галузі освіти і науки, підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації іноземних громадян в Університеті.

4. Організація прийому та надання консультацій іноземним студентам та викладачам.

5. Надання студентам та викладачам інформації про різноманітні міжнародні програми та консультування з питань їх участі у подібних програмах.

6. Взаємодія із зарубіжними партнерами, міжнародними організаціями за кордоном та в Україні, посольствами зарубіжних країн із питань реалізації наукових міжнародних зв’язків Університету.

7. Ініціювання, встановлення та підтримка міжнародних контактів структурних підрозділів із закордонними вищими навчальними закладами, науковими установами, організаціями, фондами, підприємствами тощо.

8. Організація і контроль за навчально-виховним процесом для іноземних студентів (спільно з деканами профільних факультетів), зокрема обміну студентів із ВНЗ зарубіжних країн.

9. Сприяння академічної мобільності викладачів та студентів Університету.

10. Центр наукових міжнародних зв’язків визначає загальну політику міжнародних зв’язків Університету в галузі освіти і науки.

 

Колектив Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського поділяє демократичні цінності освіти на шляху до євроінтеграції та співдружності з університетами всіх континентів. Міжнародна діяльність університету знаходиться на етапі активного розвитку.

Відділ з міжнародних зв’язків відкритий до співробітництва і запрошує партнерів для міжнародної співпраці.