logo
Миколаївський національний
університет
іменi В.О.СухомлинськогоГолова студентської ради університету Тертична Катерина Павлівна

tertitschna

Автобіографія

     Я, Тертична Катерина Павлівна, народилася 23 січня 1998 року в м. Щастя Луганської області (Україна).

     З вересня 2004 року до липня 2015 року навчалася в Просторівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів Білокуракинської районної ради Луганської області, де одержала атестат про середню освіту. З 1 класу брала активну участь у житті школи, була учасницею районних фестивалів. Була одним із солістів дитячого вокального ансамблю «Посмішка», активною учасницею хореографічного колективу «Струмок» та шкільного театрального гуртка «Казка». Займала посаду президента школи.

     З 2015 року – студентка Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського факультету економіки напряму підготовки 6.030508 «Фінанси і кредит».

     Беру активну участь у громадському житті та благоустрої університету. Займалась в творчому центрі «Естетика» у хореографічному колективі «Freedom». Була капітаном факультетської команди з КВК «Волки с Никольской».

     На І курсі займала посаду голови житлово-комунальної комісії факультету; на ІІ була головою студентської ради факультету економіки та членом студентської ради університету.

     На даний момент є головою студентської ради університету, координатором відокремленого підрозділу Миколаївської області в громадській організації «Українська асоціація студентів». З жовтня 2017 року проходжу стажування при Миколаївській обласній державній адміністрації. Є дійсним членом Молодіжної колегії при ОДА.

     Брала учать в акціях: «Від серця до серця», «Янголи поруч», «Допоможемо бійцям АТО», «Let’s Do it, Ukraine!», «Діти – квіти життя», «Ми вам даруємо тепло своїх сердець» і т. ін.

     Виступила як один із організаторів зустрічі представників Національного антикорупційного бюро України зі студентами ВУЗу; «Миколаївський напівмарафон – 2017».

     Була учасницею круглого столу на тему «Гроші. Час. Люди. Знання» (м. Миколаїв, 2 листопада 2016 р.), Всеукраїнського студентського форуму «UAS MeetUP» (м. Львів, 4-6 травня 2017 р.), Всеукраїнського студентського форуму «UAS Mediaforum» (м. Тернопіль, 22-24 вересня 2017 р.).

     Пройшла навчання в рамках програми «Створення єдиного освітнього інформаційного простору» за 192-годинною програмою з використання мультимедійних навчальних програм «Інтершкола».

     Тел. моб.: +38 (050) 571 12 45; +38 (096) 320 10 55

     Е-mail: tertitschna@mail.com