logo
Миколаївський національний
університет
іменi В.О.СухомлинськогоГолова студентської ради університету Гавриліце Вадим Федорович

l2xmy29vmv4

АВТОБІОГРАФІЯ

     Я, Гавриліце Вадим Федорович, народився 2 серпня 1994 р. в селі Нововолодимирівка Березнегуватського району Миколаївської області.

     З 2000 р. – школяр Нововолодимирівської ЗОШ I-II ступенів. У 2009 р. закінчив дев’ятирічну школу з відзнакою та вступив до Новобузького педагогічного коледжу за спеціальністю «Початкова освіта», здобув кваліфікацію вчителя початкової освіти та інформатики. В 2013 р. закінчив коледж і отримав диплом молодшого спеціаліста з відзнакою, в цьому ж році вступив до Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського на механіко-математичний факультет за спеціальністю «Математика*».

     На ІІ курсі обраний старостою академічної групи, на ІV – головою студентської ради факультету. В травні 2015 р. обраний делегатом від МНУ імені В. О. Сухомлинського на Всеукраїнський з’їзд представників органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів, що відбувся в м. Київ. Наприкінці 2015 р. обраний головою студентської ради університету, а також включений до Ради з питань молодіжної політики при міській раді. Влітку 2016 р. став членом Молодіжної колегії при Миколаївській ОДА. Нагороджений грамотами за активну громадську діяльність.