logo
Миколаївський національний
університет
іменi В.О.СухомлинськогоДоступ до публічної інформації

 • Законодавство про доступ до публічної інформації

  Миколаївський національний університет імені В.О.Сухомлинського надає публічну інформацію керуючись Законом України “Про доступ до публічної інформації” та Указом Президента України “Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації”.Надання публічної інформації Миколаївським національним університетом імені В.О.Сухомлинського здійснює у відповідь на інформаційний запит.Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.Запит від особи на отримання інформації подається у довільній формі. При цьому обов’язково необхідно вказати:

  1) ім′я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

  2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);

  3) підпис і дату.

  З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію:

  Від фізичної особи (зразок);

  Від юридичної особи (зразок);

  Від об’єднань громадян (зразок);

  Поштова адреса університет для подання інформаційного запиту:

  м. Миколаїв, вул. Нікольська 24, 54030, відповідальній особі з питань запитів на інформацію (на конверті вказувати Публічна інформація);

  Телефон університету для подання інформаційного запиту: (0512) 37-88-35, (0512) 37-88-38.

  Порядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльності

  Згідно з Законом Про доступ до публічної інформації, відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п′яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

  Відповідно до статті 23 Закону Про доступ до публічної інформації, рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

  Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

 • Кошторис на 2016 рік

  Кошторис на 2016 рік (2)

  Кошторис на 2017 рік

  Кошторис на 2018 рік

  Кошторис на 2019 рік +довідка про зміни

 • Звіт про фінансові результати за 2018 рік

  Звіт про фінансові результати за І кв 2019 року

  Звіт про фінансові результати за ІІ кв 2019 року

  Звіт про фінансові результати за ІІІ кв 2019 року

 • Штатний розпис на 2015 р.

  Штатний розпис на 2016 р.

  Штатний розпис на 2017 р.

  Штатний розпис на 2018 р.

  Штатний розпис на 2019 р.