logo
Миколаївський національний
університет
іменi В.О.СухомлинськогоГуртожитки

 • Э вільні місця! (Вартість проживання 5200 грн. за рік)

  Реквізити для оплати та вартість проживання у гуртожитку на 2018/2019 навчальний рік

  Список рекомендованих до поселення у 2019-2020 н.р. (1 курс)

  Положення про студентський гуртожиток Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського (зі змінами та доповненнями, затвердженими наказом МНУ імені В. О. Сухомлинського від 30.06.2017 № 224)

  Наказ про затвердження змін до Положення про студентський гуртожиток Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського (від 05.03.2018 №69)


  На сьогоднішній день Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського це не тільки навчання, наукова діяльність, але і студентське життя. Дехто впевнений, що не можна по-справжньому вважатися студентом, не поживши у гуртожитку.

  Університет має на балансі 3 гуртожитки, які призначені для проживання іногородніх осіб на період їхнього навчання у навчальному закладі, а також студентів-сиріт та осіб, позбавлених батьківського піклування за умови відсутності в них іншого місця проживання у м. Миколаєві, всі вони мають зручне розташування.

  Гуртожиток № 1 знаходиться поряд із навчальними корпусами університету. Гуртожитки № 2 і № 3 знаходяться у центрі міста на відстані 15 хвилин їзди на міському транспорті. Студенти проживають у кімнатах по дві, три або чотири особи. Гуртожитки двох типів: коридорного та блочного.

  У гуртожитках створені всі умови для комфортного проживання студентів. У кожному гуртожитку є затишні кухні, санітарно-гігієнічні приміщення, кімнати самопідготовки та відпочинку, спортивні кімнати, актові зали, камери схову. У гуртожитках активно діє студентська рада, яка організовує культурне життя, багато заходів виховного, розважального та спортивного характеру.

  Для організації процедури поселення студентів до гуртожитків та виселення з них, розподілу місць у гуртожитках, формується та затверджується, наказом ректора університету, постійно діюча комісія по роботі зі студентами у гуртожитках до складу якої входять: представники студентської ради гуртожитків, представники студентської ради університету, представники первинної профспілкової організації студентів, коменданти гуртожитків, представники відділу платних послуг. Комісію очолює уповноважена ректором університету особа.

   Олексюк Олеся Миколаївна

  Голова постійно діючої комісії по роботі зі студентами у гуртожитках

  Олексюк Олеся Миколаївна

  (каб. 01.125, тел. 37-88-25)

 • Адреса: м. Миколаїв, вул. Нікольська 22 А

  тел. 37-89-37

  комендант: Коробко Тетяна Андріївна

  Це п’ятиповерховий гуртожиток коридорного типу.  На кожному поверсі є санітарно-гігієнічні кімнати та кухні, душ розташований на першому та другому поверхах, у користуванні студентів є пральна машина. Кімнати розраховані на проживання по два, три або чотири студента. На першому поверсі розташовані: актова зала, камера схову, спортивна кімната; на третьому: кімната відпочинку та самопідготовки, у дворі – волейбольна площадка.

  img45

  img48

  img50

  img51

  img53

  img54

  img56

  img59

  img61

  img63

  img64

  img66

  img67

  img69

  img70

 • Адреса: м. Миколаїв, вул. Дзержинського, 19 (3-я Слобідська, 19)

  тел. 24-02-12

  фото1 (1)

  комендант: Текало Валентина Сергіївна

  Гуртожиток має 9 поверхів та блочну систему розміщення кімнат. На кожному поверсі 4 блоки, на кожному блоці 8 кімнат (чотири двомісні та чотири тримісні кімнати), санітарно-гігієнічні кімнати та кухня. На цокольному поверсі гуртожитку розташовані дві душові кімнати та міні-пральня самообслуговування. На першому поверсі: актова зала, танцювальна зала.

  У 2017 року було зроблено капітальний ремонт.

  ф1 (2)

  ф1 (3)

  ф1 (4)

  ф1 (5)

  ф1 (6)

  ф1 (7)

  ф1 (8)

  ф1 (9) ф1 (10)

  ф1 (11)

  ф1 (12)

 • Адреса: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 131 А

  тел. 24-50-84

  Комендант: Гірняк Лариса Миколаївна

  Гуртожиток № 3, також, має 9 поверхів, блочну систему та 8 кімнат на блоці, санітарно-гігієнічні кімнати та кухню. На цокольному поверсі знаходиться душ, на першому поверсі – актова зала, камера схову, кімната відпочинку.  Для студентів, у гуртожитку, працює спортзал.

  фото1 (2)

  фото1 (3)

  фото1 (4)

  фото1 (5)

  фото1 (6)

  фото1 (7)