logo
Миколаївський національний
університет
іменi В.О.СухомлинськогоГуртожитки

УВАГА!!! Терміни поселення до гуртожитків університету студентів 1 курсу змінено!


Увага! Інформація про поселення студентів 2-4 та 6 курсу до гуртожитків університету!

 • Э вільні місця! (Вартість проживання 6240 грн. за рік)

  Реквізити для оплати та вартість проживання у гуртожитку на 2018/2019 навчальний рік

  Положення про студентський гуртожиток Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського (зі змінами та доповненнями, затвердженими наказом МНУ імені В. О. Сухомлинського від 30.06.2017 № 224)

  Наказ про затвердження змін до Положення про студентський гуртожиток Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського (від 05.03.2018 №69)


  На сьогоднішній день Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського це не тільки навчання, наукова діяльність, але і студентське життя. Дехто впевнений, що не можна по-справжньому вважатися студентом, не поживши у гуртожитку.

  Університет має на балансі 3 гуртожитки, які призначені для проживання іногородніх осіб на період їхнього навчання у навчальному закладі, а також студентів-сиріт та осіб, позбавлених батьківського піклування за умови відсутності в них іншого місця проживання у м. Миколаєві, всі вони мають зручне розташування.

  Гуртожиток № 1 знаходиться поряд із навчальними корпусами університету. Гуртожитки № 2 і № 3 знаходяться у центрі міста на відстані 15 хвилин їзди на міському транспорті. Студенти проживають у кімнатах по дві, три або чотири особи. Гуртожитки двох типів: коридорного та блочного.

  У гуртожитках створені всі умови для комфортного проживання студентів. У кожному гуртожитку є затишні кухні, санітарно-гігієнічні приміщення, кімнати самопідготовки та відпочинку, спортивні кімнати, актові зали, камери схову. У гуртожитках активно діє студентська рада, яка організовує культурне життя, багато заходів виховного, розважального та спортивного характеру.

  Для організації процедури поселення студентів до гуртожитків та виселення з них, розподілу місць у гуртожитках, формується та затверджується, наказом ректора університету, постійно діюча комісія по роботі зі студентами у гуртожитках до складу якої входять: представники студентської ради гуртожитків, представники студентської ради університету, представники первинної профспілкової організації студентів, коменданти гуртожитків, представники відділу платних послуг. Комісію очолює уповноважена ректором університету особа.

 • Адреса: м. Миколаїв, вул. Дзержинського, 19 (3-я Слобідська, 19)

  тел. 24-02-12

  фото1 (1)

  комендант: Текало Валентина Сергіївна

  Гуртожиток має 9 поверхів та блочну систему розміщення кімнат. На кожному поверсі 4 блоки, на кожному блоці 8 кімнат (чотири двомісні та чотири тримісні кімнати), санітарно-гігієнічні кімнати та кухня. На цокольному поверсі гуртожитку розташовані дві душові кімнати та міні-пральня самообслуговування. На першому поверсі: актова зала, танцювальна зала.

  У 2017 року було зроблено капітальний ремонт.

  ф1 (2)

  ф1 (3)

  ф1 (4)

  ф1 (5)

  ф1 (6)

  ф1 (7)

  ф1 (8)

  ф1 (9) ф1 (10)

  ф1 (11)

  ф1 (12)

 • Адреса: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 131 А

  тел. 24-50-84

  Комендант: Гірняк Лариса Миколаївна

  Гуртожиток № 3, також, має 9 поверхів, блочну систему та 8 кімнат на блоці, санітарно-гігієнічні кімнати та кухню. На цокольному поверсі знаходиться душ, на першому поверсі – актова зала, камера схову, кімната відпочинку.  Для студентів, у гуртожитку, працює спортзал.

  фото1 (2)

  фото1 (3)

  фото1 (4)

  фото1 (5)

  фото1 (6)

  фото1 (7)