logo
Миколаївський національний
університет імені
В. О. Сухомлинського


740 ДЕНЬ ВІЙНИ


Гуртожитки

УВАГА! Важливе повідомлення для студентів 1 курсу!
УВАГА! Інформація для студентів 2-4 та 6 курсу!

 • Реквізити для оплати та вартість проживання у гуртожитку на 2021/2022 навчальний рік

  Положення про користування гуртожитками Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського (зі змінами та доповненнями, затвердженими наказом МНУ ім. В.О. Сухомлинського від 19.04.2021 № 156)


  Студентське містечко є структурним підрозділом Миколаївського національного університету імені Василя Сухомлинського. У своїй роботі студентське містечко керується Конституцією України, чинними законодавчими актами України, нормативними документами Міністерства освіти і науки України, Положенням про студентське містечко Миколаївського національного університету імені Василя Сухомлинського, наказами та розпорядженнями ректора.

  Призначення студентського містечка полягає в забезпеченні житлових, побутових, культурних, спортивних та інших потреб мешканців.

  Керівництво студентським містечком здійснює директор, який призначається на посаду та звільняється з посади ректором університету. Директор студентського містечка підпорядкований проректору з адміністративно-господарчької роботи і несе відповідальність за виконання покладених на студмістечко завдань та реалізацію його функцій.
  На сьогоднішній день Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського це не тільки навчання, наукова діяльність, але і студентське життя. Дехто впевнений, що не можна по-справжньому вважатися студентом, не поживши у гуртожитку.

  Університет має на балансі гуртожиток, який призначений для проживання іногородніх осіб на період їхнього навчання у навчальному закладі, а також студентів-сиріт та осіб, позбавлених батьківського піклування за умови відсутності в них іншого місця проживання у м. Миколаєві.

  Гуртожиток знаходиться у центрі міста на відстані 15 хвилин їзди на міському транспорті. Студенти проживають у кімнатах по дві, три або чотири особи.

  У гуртожитку створені всі умови для комфортного проживання студентів: є затишні кухні, санітарно-гігієнічні приміщення, кімнати самопідготовки та відпочинку, камери схову.

  Для організації процедури поселення студентів до гуртожитків та виселення з них, розподілу місць у гуртожитках, формується та затверджується, наказом ректора університету, постійно діюча комісія по роботі зі студентами у гуртожитках до складу якої входять: представники студентської ради гуртожитків, представники студентської ради університету, представники первинної профспілкової організації студентів, коменданти гуртожитків, директор студмістечка. Комісію очолює уповноважена ректором університету особа.

  Регламент роботи: понеділок-п’ятниця з 08:00 до 17:00
  Прийом із особистих питань: вівторок з 17:00 до 19:00
  Адреса: м. Миколаїв, вул. 3-а Слобідська 19 (гуртожиток №2), каб. 1А
  тел. (0512) 30-17-04

  Комендант гуртожитку
  Аббасова Ірина Анатоліївна

  тел. (066) 549 21 89, (097) 152 63 39

  До директора студентського містечка завжди можна звернутися з таких питань:
  – наявність вільних місць у гуртожитках;
  – списки рекомендованих до поселення студентів;
  – заключення договорів про надання приміщень гуртожитків для проживання студентів і сторонніх осіб;
  – видача направлень на поселення;
  – видача та продовження перепусток;
  – вирішення будь яких питань пов’язаних із поселенням, проживанням та виселенням із гуртожитку.


 • Адреса: м. Миколаїв, вул. Дзержинського, 19 (3-я Слобідська, 19)

  тел. 24-02-12

  Комендант: Аббасова Ірина Анатоліївна

  Гуртожиток має 9 поверхів та блочну систему розміщення кімнат. На кожному поверсі 4 блоки, на кожному блоці 8 кімнат (чотири двомісні та чотири тримісні кімнати), санітарно-гігієнічні кімнати та кухня. На цокольному поверсі гуртожитку розташовані дві душові кімнати та міні-пральня самообслуговування. На першому поверсі: актова зала, танцювальна зала.

  У 2017 року було зроблено капітальний ремонт.

  ф1 (2)

  ф1 (3)

  ф1 (4)

  ф1 (5)

  ф1 (6)

  ф1 (7)

  ф1 (8)

  ф1 (9) ф1 (10)

  ф1 (11)

  ф1 (12)