Сер

УВАГА! Важливе повідомлення для студентів 1 курсу!

Поселення студентів 1 курсу до гуртожитку університету відбудеться 1 вересня 2023 року за адресою: м. Миколаїв, вул. 3-я Слобідська, 19.

Для укладання договору на проживання у гуртожитку студентам необхідно мати:

1. Копію чеку про оплату за проживання у гуртожитку (вартість проживання 800 грн. за місяць);
  2. Медичну довідку про проходження обов’язкового профілактичного медичного огляду (для її отримання звертатись до сімейного лікаря);
  3. Копію паспорту (1, 2 та 11 сторінки) та ідентифікаційного коду;
  4. Якщо студент користується пільгами, то копії документів про пільги, засвідчені у юриста університету.

Звертаємо вашу увагу, що всі необхідні документи мають бути підготовлені до 1 вересня.

Для отримання відповідей на всі питання щодо поселення та проживання, будь ласка, звертайтесь до коменданта гуртожитку, Аббасової Ірини Анатоліївни, за телефоном: (066) 549 21 89.

Бажаємо успішного старту нового навчального року!