logo
Миколаївський національний
університет імені
В. О. Сухомлинського


740 ДЕНЬ ВІЙНИ


Наукові бази даних

Наукометрична база даних Web of Science

Згідно до наказу МОН України № 721 від 29.05.2020 р. «Про надання доступу закладам вищої освіти і науковим установам до електронних наукових баз даних та визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Міністерства освіти і науки України» за кошти держбюджету Миколаївському національному університету імені В.О. Сухомлинського надано доступ до наукометричної БД Web of Science. Доступ до БД Web of Science на 1 рік. У майбутньому термін планується продовжити відповідно до показників активності користування базами та наявності бюджетних коштів.

Адреса доступу до БД Web of Science: http://webofknowledge.com

Доступ до БД Web of Science здійснюється за IP-адресою у всіх корпусах університету.

Для отримання віддаленого доступу до БД Web of Science (з дому або з іншої установи) потрібно зайти з локальної мережі МНУ і зареєструватися на головній сторінці Web of Science http://webofknowledge.com

З питань реєстрації та консультацій щодо використання ресурсу звертайтеся до читального залу Наукової бібліотеки МНУ ім. В.О. Сухомлинського (ауд. 02.200).

Доступ до міжнародної наукової бази даних Web of Science – це можливість стежити за міжнародними науковими дослідженнями, отримувати актуальну та якісну інформацію зі своєї тематики, співпрацювати з іноземними партнерами, отримувати відомості щодо цитування.


Наукометрична база даних Scopus

Згідно до наказу МОН України № 721 від 29.05.2020 р. «Про надання доступу закладам вищої освіти і науковим установам до електронних наукових баз даних та визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Міністерства освіти і науки України» за кошти держбюджету Миколаївському національному університету імені В.О. Сухомлинського надано доступ до наукометричної БД Scopus. Доступ до БД Scopus на 1 рік. У майбутньому термін планується продовжити відповідно до показників активності користування базами та наявності бюджетних коштів.

Адреса доступу до БД Scopus: https://www.scopus.com

Доступ до БД Scopus здійснюється за IP-адресою у всіх корпусах університету.

З питань реєстрації та консультацій щодо використання ресурсу звертайтеся до читального залу Наукової бібліотеки МНУ ім. В.О. Сухомлинського (ауд. 02.200).

Доступ до міжнародної наукової бази даних Scopus – це можливість стежити за міжнародними науковими дослідженнями, отримувати актуальну та якісну інформацію зі своєї тематики, співпрацювати з іноземними партнерами, отримувати відомості щодо цитування.


Онлайн колекція ScienceDirect

Згідно до наказу МОН України № 1426 від 17.11.2020 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 29 травня 2020 року № 721» ухвалено рішення забезпечити українських вчених за рахунок бюджетних коштів доступом до повнотекстових ресурсів (електронних книг) бази даних ScienceDirect.

ScienceDirect — одна з найбільших онлайн колекцій опублікованих наукових досліджень. Належить голландському видавництву Elsevier.

ScienceDirect – одна з найбільших онлайн-колекцій опублікованих наукових досліджень. Колекція містить понад 16 млн. статей із 2,5 тис. журналів та 39 тис. книг.

Адреса доступу до БД ScienceDirect https://www.sciencedirect.com

З питань реєстрації та консультацій щодо використання ресурсу звертайтеся до читального залу Наукової бібліотеки МНУ ім. В.О. Сухомлинського (ауд. 02.200).

Доступ до міжнародної наукової бази даних ScienceDirect – це можливість стежити за міжнародними науковими дослідженнями, отримувати актуальну та якісну інформацію зі своєї тематики, співпрацювати з іноземними партнерами, отримувати відомості щодо цитування.