logo
Миколаївський національний
університет імені
В. О. Сухомлинського


740 ДЕНЬ ВІЙНИ


Природничі науки

Запрошуємо на сайт Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського в розділ «Природничі науки» всіх, хто цікавиться досягненнями в галузі астрономії, хімії, біології, фізики, а також математики.

Просимо вносити свої пропозиції, цікаві та творчі ідеї, які стосуються природничих наук та математики.


Проєкт Фестиваль науки «Молодіжна хвиля» є проєктом-супутником відкритого довгострокового освітнього проєкту «Крок до науки», який розроблений і впроваджується командою студентів механіко-математичного факультету та викладачів кафедри фізики та математики Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського з 01.09.2014 р.
Результатом впровадження І етапу проєкту є реалізація проєкту-супутника фестиваль науки «Молодіжна хвиля», який є початком на шляху створення центру творчої, талановитої молоді у місті. Згідно з планом заходів фестиваль проводиться в грудні до Дня Святого Миколая, в травні до Днів науки в Україні та до Дня міста. Центр об’єднує учнівську й студентську творчість та фундаментальну науку, сприяє підвищенню якості підготовки фахівців у ЗВО через співпрацю роботодавців з вищою школою.

Результатом впровадження ІІ етапу проєкту є реалізація проєктів-супутників «Цікава наука на вулицях міста» та «Цікава наука online». Ідея проєктів полягає у популяризації науки як фундаменту розвитку людства та сфери діяльності особистості шляхом пошуку, розвитку і підтримки творчої, обдарованої молоді та запровадженні принципів STEM-освіти.

Команда проекту має 17 авторських свідоцтв, які засвідчують інновації в освітній діяльності в Україні (Науковий твір «Відкритий освітній проект «Крок до науки», Науковий твір «Галерея творчих особистостей», Науковий твір «STEM-майданчик «Перлини світу», Науковий твір «Цікава наука на вулицях міста», Науковий твір «STEM-майданчики як компонент розвитку нової української школи», Науковий твір «STEM-майданчик «Архітектурне бюро», Науковий твір «STEM-майданчик «Кастинг професій» і т.д.).

Більше про проєкт читайте на сайті https://sites.google.com/site/testfizua/.


Математика – дивовижна вчителька в мистецтві спрямовувати думки, наводити порядок там, де вони не впорядковані, викорчовувати безглуздя, фільтрувати брудне і наводити ясність.
Ж. Фабр

Природничі науки – галузі науки, що вивчають явища навколишнього світу в живій та неживій природі.
Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Керівник освітнього проєкту «Крок до науки» в рамках якого проводяться наукові фестивалі «Молодіжна хвиля» – професор, доктор технічних наук, завідуючий кафедри фізики та математики Дінжос Роман Володимирович.
Електрона пошта: dinzhosrv@gmail.com


НОВИНИ

Полвека влюбленные в звезды

Фестиваль цікавої науки «Наукова хвиля»

Науковий фестиваль «Молодіжна хвиля»

Цікава наука в Миколаївській гімназії №2

«Молодіжна хвиля» до 102 річниці з дня народження В.О. Сухомлинського презентувала STEM – центр

IX фестиваль цікавої науки «Молодіжна хвиля»

Техмат – Фізмат – Мехмат. Механіко-математичний факультет Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського: історія і сьогодення

VIIІ фестиваль науки Молодіжна хвиля

VII фестиваль науки «Молодіжна хвиля»

6-й фестиваль творчості і науки «Молодіжна хвиля»

Фестиваль творчості «Молодіжна хвиля»

Фестиваль творчості «Молодіжна хвиля»