Вер

Фестиваль цікавої науки «Наукова хвиля»

11 вересня 2021 року до Дня міста Миколаєва, на вулиці Соборній відбувся фестиваль цікавої науки «Наукова хвиля».

Понад 30 вчителів міста, 80 студентів та магістрантів механіко-математичного факультету спеціальностей фізика, математика, учні ЗЗСО міста Миколаєва шкіл: № 3, 31, 57, 60,  гімназії № 4, Миколаївського політехнічного фахового коледжу, Миколаївського будівельного фахового коледжу презентували свої наукові розробки, показували різноманітні фізичні та хімічні досліди і вкотре довели, що займатися наукою – це цікаво та весело.

Представник компанії Promethean презентував інтерактивну панель для впровадження інтерактивних технологій навчання.

Команди учасників отримали нагороди за участь і перемогу у фестивалі «Наукова хвиля» в місті Миколаєві, зокрема за активну громадську позицію та вагомий внесок у розвиток молодіжної політики.

Бажаємо подальших звершень і цікавих досліджень!