logo
Миколаївський національний
університет імені
В. О. Сухомлинського


789 ДЕНЬ ВІЙНИ


Творчий центр «Естетика»

 • Студентські роки – неповторна та незабутня пора в житті кожної людини. Це період,  коли особистість озброюється ґрунтовними знаннями, набуває вмінь та навичок,  які стануть запорукою її успіху в майбутньому.  Але водночас це час веселощів та молодості,  коли амбіційне та творче студентство прагне змінити світ,  показати себе з іншого боку, продемонструвати свої таланти.

  esthetics_1 (1)

  Л. Фейєрбах зазначав, що здатність не може існувати там, де немає місця для її прояву. Перед вищим навчальним закладом стоїть завдання підготувати молодь до активної діяльності в різних сферах, формуючи в неї здатність гнучко реагувати на запити суспільства, зберігаючи набутий досвід.  Саме тому на базі МНУ ім..В.О.Сухомлинського за ініціативи ректора університету, академіка Валерія Дмитровича  Будака  створено творчий центр «Естетика»,  який розкриває та розвиває творчі здібності студентів навчального закладу. наполегливо працює над організацією цікавого і змістовного дозвілля та відпочинку студентів і співробітників. Адже дуже важливим аспектом діяльності вузу є не лише підготовка освічених та висококваліфікованих спеціалістів, а виховання креативного,  різносторонньо розвиненого покоління.

  esthetics_1 (2)

  Творчий центр «Естетика» займається організацією та проведенням різноманітних заходів університетського,  міського рівнів. Серед них і День знань,  День міста,  День університету, День студента, КВН,  а також концерти,  приурочені до визначних дат та подій.

  esthetics_1 (3)

  Усебічному творчому розвитку студентів допомагають висококваліфіковані керівники гуртків, колективів художньої самодіяльності. На базі творчого центру «Естетика»  діє вокальна студія «Gold voices» (керівники  Книга А.А., Наумова С. И.), яка проводить виступи з концертами та бере участь у мистецьких заходах університету та міста, студія сучасного танцю «Freedom» (керівник Сомченко К.О.) та студія народного танцю «Folk Dance» (Керівник Голдова Н.В.), учасники якої займаються сучасною, народною та бальною хореографією,  а також студентський театр «Kolibru» (керівники Іванченко Т. ,  Ніколенко П.), безпосередньою задачею якого є проведення індивідуальних та групових занять з акторської майстерності, техніки мовлення, художнього слова, виявлення та розвиток акторських здібностей  студентів та їх творчого потенціалу.

  esthetics_1 (4)

  Творчий центр «Естетика» активно залучає до своєї роботи креативних,  ініціативних та амбіційних студентів різних спеціальностей. Кожен має можливість проявити свої здібності.

  Культурно-масова робота посідає чільне місце у формуванні духовності, культури студентської молоді. Цей вид роботи сприяє всебічному розвитку особистості, її здібностей, дає можливість кожному реалізувати себе не лише,  як майбутній фахівець у певній галузі діяльності, а й розкрити свою індивідуальність,  продемонструвати таланти.

  esthetics_1 (5)

  У кожній людині є сонце. Головне – дати можливість йому світити. Саме завдяки творчому центру «Естетика» студентство може осяяти своїм талантом  усе навколо та досягти значного успіху.

  Тому запрошуємо усіх бажаючих талановитих себе стати частиною нашого творчого коллективу! Якщо ви вмієте і любите співати,  танцювати,  або ж вправні у сценічній майстерності,  ми будемо раді бачити вас у нашій дружній та креативній родині!

  esthetics_1 (6)

 • Директор ТЦ «Естетика» Рускуліс М. А. – 067-512-96-63, 093-156-71-90

  Театральна студія «Kolibru» – Васютенко Н.В.

  Хореографічні студії:

  «Folk Dance» (керівник Голдова Н.В.) – 050-859-27-47, 097-485-48-61

  «Freedom» (керівник Сомченко К.О.) – 095-084-83-69

  Вокальна студія (керівник Книга А.А.)

  «Gold voices» – 097-333-25-38

  Художній керівник – Наумова С.І.


  Протягом навального року ТЦ працює за такими напрямками:

  – художньо-естетичний;
  – освітньо-правознавчий;
  – освітньо-виховний;
  – військово-патріотичний.

 • Положення про творчий центр «Естетика» МНУ імені В.О. Сухомлинського