logo
Миколаївський національний
університет
іменi В.О.Сухомлинського



Студенти-переможці конкурсу наукових робіт та олімпіад

Переможці Міжнародних та Всеукраїнських студентських наукових конкурсів та олімпіад  2015-2016 р.


 

Переможці Міжнародних та Всеукраїнських студентських наукових конкурсів  та олімпіад  2016-2017 р.

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

 

ПІБ

Призове місце

Факультет

А/г

Науковий керівник

Наказ

1. Друзь Євген ІІ Механіко-математичний 282 Борисенко В. Д. МОН від 14.07.2017 р. № 1038
2. Бордюжа Катерина ІІ Факультет педагогіки та психології 558 Савінова Н. В.    – – // – -
3. Палієнко Дмитро ІІ Факультет економіки 369 Стройко Т. В.    – – // – -
4. Кудрявцев Андрій ІІІ Механіко-математичний 362 Булгакова О. С.    – – // – -
5. Шитік Марина ІІІ Філологічний факультет 301 Гурдуз А. І.    – – // – -
6. Єфремова Юлія ІІІ Факультет дошкільної та початкової освіти 458 Желан А. В.    – – // – -
7. Альохіна Крістіна ІІІ Філологічний факультет 751 Абламська О. В.    – – // – -
8. Зажерило Микола ІІІ Механіко-математичний 472 Пригода О. П.    – – // – -
Синявін Олександр ІІІ Механіко-математичний 582 Устенко С. А.    – – // – -
10. Степанова Вікторія ІІІ Інститут історії політології та права 714 Погорелов  А. А.    – – // – -
11. Сокура Ганна ІІІ Факультет економіки 639 Назарова Л. В. МОН від 14.07.2017 р. № 1038
12. Савченко К. ІІІ Факультет економіки 369 Стройко Т. В.    – – // – -
13. Лютич Віра ІІІ Факультет дошкільної та початкової освіти 558 Січко І. О. МОН від 14.07.2017 р. № 1038
14. Жиленко Н. ІІІ Факультет економіки Слюсаренко А. В.    – – // – -
15. Ткаченко К. ІІІ Факультет економіки Слюсаренко А. В.    – – // – -
VII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та
студентської молоді імені Тараса Шевченка
1. Єфімовська Оксана ІІІ Філологічний факультет 201 Корнієнко І. А. МОН від 04.04.2017 р. № 529
2. Григор’єва Д. ІІІ Філологічний факультет 221 Радіонова І. Г.    – – // – -
IV Підсумковий етап XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 
1. Біферт О. ІІІ Інститут історії політології та права 215 Гінкевич О. В. МОН від 18.05.2017 р. № 716
   ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2016-2017 н.р.
1 Гузій М. ІІІ Механіко-математичний 542 Дінжос Р. В. МОН від 31.07.2017 р. №1098