logo
Миколаївський національний
університет
іменi В.О.Сухомлинського



Студенти-переможці конкурсу наукових робіт та олімпіад

Переможці Міжнародних та Всеукраїнських студентських наукових конкурсів та олімпіад  2015-2016 р.

Переможці Міжнародних та Всеукраїнських студентських наукових конкурсів та олімпіад 2016-2017 р.


 

Зведена таблиця підсумків
Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей та
Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей
у 2017-2018 н.р.

№ п/п П.І.П. Місце / рівень диплому Спеціальність

/ галузь знань

Факультет

 

Науковий керівник

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальностей

на підставі Наказу МОН України № 902 від 13.08.2018 р.

1. Ткаченко Марина Олексіївна ІІІ Соціальна педагогіка Педагогіки та психології Султанова Наталя Вікторівна

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей

на підставі Наказу МОН України № 827 від 31.07.2018 р.

1 Іванюк Ніна Василівна І Загальна та соціальна психологія Педагогіки та психології Стельмах Ніна Василівна
2 Друзь Євгеній Іванович І Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика Механіко-математичний Борисенко Валерій Дмитрович
3 Черних Аліна Віталіївна ІІ Спеціальна освіта (за нозологіями) Педагогіки та психології Савінова Наталя Володимирівна
4 Шептицька Юлія Миколаївна ІІ Романо-германські

мови та літератури

(з методикою їх викладання)

Іноземної філології Мироненко Тетяна Платонівна
5 Єремеєва Аліна Михайліна ІІ Гендерні дослідження Факультет економіки Стройко Тетяна Володимирівна
6 Корчагіна Оксана Олександрівна, Рябова Анжеліка Сергіївна ІІ Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика Механіко-математичний Борисенко Валерій Дмитрович
7 Тимошенко Анастасія Олександрівна ІІІ Дошкільна освіта Дошкільної та початкової освіти Лісовська Тетяна Адамівна
8 Троценко Євгенія Вадимівна ІІІ Українська мова, література (з методикою їх викладання) Філологічний Баденкова Вікторія Миколаївна
9 Скиба Тетяна Олександрівна ІІІ Романо-германські

мови та літератури

(з методикою їх викладання)

Іноземної філології Мироненко Тетяна Платонівна
10 Шевченко Сергій Володимирович ІІІ Управління у сфері економічної конкуренції Факультет економіки Стройко Тетяна Володимирівна
11 Лє Ван Шон ІІІ Туризм Факультет економіки Стройко Тетяна Володимирівна
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
1 Єфімовська Оксана Ігорівна ІІ Філологічний Корнієнко Ірина Анатоліївна