Тра

6-й фестиваль творчості і науки «Молодіжна хвиля»

12 травня на механіко-математичному факультеті Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського в рамках відкритого освітнього проекту «Крок до науки» відбувся VІ фестиваль творчості та науки «Молодіжна хвиля», присвячений 100-річчю Національної академії наук України. На свято творчості, натхнення та науки завітало більше ніж 360 школярів Миколаївської і Херсонської областей. З нагоди 100 річчя НАН України команда проекту започаткувала нагороду «Науковий Оскар». Першими номінантами цієї нагороди стали підприємства – партнери проекту :ТОВ «Золотий колос», компанія «ADDRIAN», дизайн-студія «Ход конем». По завершенню роботи в студіях, школи-учасники отримали «Наукові Оскари». Миколаївський будівельний коледж, Державний вищий навчальний заклад «Миколаївський політехнічний коледж», Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та Коледж МНУ імені Василя Сухомлинського, отримали почесне звання «Майстер – STEM» за розвиток мережі STEM – майданчиків і підтримку обдарованої молоді. Також це звання отримали дві загальноосвітні школи м. Миколаєва: №3 як команда, що підготувала юних майстрів STEM-майданчиків, та №51 постійнодіючий STEM-майданчик. Партнер фестивалю дизайн-студія «Ход конем» відзначила 10 шкіл міста та області в номінації «STEM-бліц». Учасники фестивалю працювали в 12 студіях:

• Детективне агентство
  • Пригоди чисел та фігур
  • Архітектурне бюро
  • Майстерня митців
  • Планета Екзо
  • Перлини світу
  • Сузір’я Корифеїв
  • Зірковий круїз
  • Майструємо разом
  • «Beagle – IT»
  • Медіа арт
  • Fusis

Партнери фестивалю ТОВ «Золотий колос» та компанія «ADDRIAN» відзначили цінними подарунками переможців кожної студії та кращого студента-наставника, а також директор ТОВ «Золотий колос» Надія Валеріївна Іванова вже традиційно вручила грошову нагороду гран-прі для кращого студента та найактивніших учасників.

Вітаємо всіх переможців та учасників фестивалю! Бажаємо творчих та наукових успіхів!

Дякуємо всім студентам та викладачам факультету за організацію та проведення свята науки!

youth-wave-1

youth-wave-2