Жов
2020

«Молодіжна хвиля» до 102 річниці з дня народження В.О. Сухомлинського презентувала STEM – центр

30 вересня 2020 року в Миколаївському національному університеті імені В.О. Сухомлинського команда наукового проекту «Молодіжна хвиля» у рамках X ювілейного фестивалю та з нагоди 107-ї річниці із дня заснування університету та святкування 102-ї річниці з дня народження В.О.Сухомлинського презентувала STEM – центр.

Проект «Молодіжна хвиля» заснований на ідеях гуманістичної педагогіки В. О. Сухомлинського та впроваджується з 2015 року командою викладачів та студентів кафедри фізики та математики під керівництвом доктора технічних наук, професора Р.В. Дінжоса. Автор проекту – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізики та математики І.В. Манькусь.

Проект реалізується за підтримки Миколаївського міського голови, Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, ТОВ «Золотий колос», Дизайн-студії «Ход конем», Миколаївського науково – методичного центру, Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Партнерами проекту є Миколаївський будівельний коледж, Миколаївський політехнічний коледж, ЗЗСО №31, ЗЗСО №3, Гімназія №4, Миколаївський економічний ліцей №2 та інші ЗЗСО міста та області.

На восьми поверхах університету працювали вісім локацій:
     – «Чарівні світи» (корпус 1, поверх 1);
     – «Bank of science» (корпус 1, поверх 2);
     – «Телеканал Діскавері» (корпус 1, поверх 3);
     – «Острів Майстрів» (корпус 1, поверх 4);
     – «Атракціон міфів» (корпус 2, поверх 1);
     – «Кастинг професій» (корпус 2, поверх 3);
     – «Сузір’я Корифеїв» (корпус 2, поверх 4).

Майстрами STEM – майданчиків були студенти, майбутні фізики та математики, а всі бажаючі могли долучитися до цікавого світу науки!