Тра

VIIІ фестиваль науки Молодіжна хвиля

18 травня на механіко-математичному факультеті відбувся VIIІ фестиваль науки Молодіжна хвиля, який став логічним продовженням фестивалю Цікавої науки на вулицях міста. Дванадцять наукових офісів, які працювали на вулицях міста перетворилися на 14 університетських студій, які гостинно зустріли біля 370 учасників фестивалю, серед них учні закладів загальної середньої освіти міст Миколаїв, Херсон та їх областей, студенти коледжів. Майстрами в STEM – студіях працювали студенти та магістри механіко – математичного факультету, студенти Миколаївського будівельного коледжу, Державного вищого навчального закладу «Миколаївський політехнічний коледж» та коледжу МНУ ім. В.О. Сухомлинського. Вже традиційно на фестивалі працювали студії, де в ролі майстрів виступали учні шкіл м. Миколаєва: учні ЗОШ №3 та економічного ліцею №2. Членами журі в студіях традиційно були вчителі математики, інформатики, фізики. Родзинкою фестивалю стало відкриття нової STEM-студії “Студія +”, майстрами в якій працювали учні економічного ліцею №2 та ЗОШ №3. В цій студії під керівництвом креативних майстрів створювалися шедеври мистецтва. Науковим дебютом фестивалю став авторський майстер-клас “Атракціон міфів”, який презентували кращі майстри проекту: Коврига Олександр та Дерев’янко Максим, а також студенти третього курсу механіко-математичного факультету.

Партнери проекту: Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, громадська організація «Вітовка», директор ТОВ «Золотий колос», депутат обласної ради Надія Іванова, письменник, автор проекту «Казки Погорєлова» Євген Погорєлов, кафедра теорії і методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій МОІППО, Миколаївський науково-методичний центр традиційно підтримали творчу, креативну молодь. Надія Іванова відзначила переможців в кожній студії та нагородила трьох найкращих учасників фестивалю і кращого майстра VIIІ фестивалю – Дерев’янка Максима. Кубки цікавої науки від команди проекту отримали коледж МНУ ім. В.О. Сухомлинського, Миколаївський будівельний коледж, Державний вищий навчальний заклад «Миколаївський політехнічний коледж», ЗОШ № 3, економічний ліцей № 2, гімназія №4, ЗОШ №31, ЗОШ №18, ЗОШ №11, Чорноморська ЗОШ, Кам’янська ЗОШ, ЗОШ №51, Ставківська ЗОШ, школа гуманітарної праці м. Херсон, ЗОШ №60, ЗОШ № 61, ЗОШ №7, Миколаївський морський ліцей.

Дякуємо всім організаторам і учасникам за подароване свято творчості та науки! Запрошуємо до участі в ІХ фестивалі наших постійних учасників і всіх тих, хто бажає долучитися до цікавої науки, яку презентує команда креативної, творчої молоді!