Сер

УВАГА! Інформація для студентів 2-4 та 6 курсу!

Поселення студентів 2-4 та 6 курсу до гуртожитку університету відбудеться 30 та 31 серпня 2023 року.

Для укладання договору на проживання у гуртожитку студентам необхідно мати:

1. Копію чеку про оплату за проживання (вартість проживання 800 грн. за місяць).
  2. Медичну довідку про проходження обов’язкового профілактичного медичного огляду (для її отримання звертатись до сімейного лікаря).
  3. Копію паспорту (1, 2 та 11 сторінки) та ідентифікаційного коду.
  4. Якщо студент користується пільгами, то копії документів про пільги, засвідчені у юристів університету.

Для отримання відповідей на всі питання щодо поселення та проживання, будь ласка, звертайтесь до коменданта гуртожитку, Аббасової Ірини Анатоліївни, за телефоном: (066) 549 21 89.

Бажаємо успішного старту нового навчального року!