Гру

Семінар методичного об’єднання викладачів

16 грудня 2016 р. на базі Коледжу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського відбувся семінар методичного об’єднання викладачів обліково-економічних дисциплін «Впровадження інноваційних педагогічних технологій як розвиток творчого потенціалу педагогів обліково-економічних дисциплін для формування професійних компетентностей молодших спеціалістів».

Серед запрошених гостей: Л. М. Анісім – регіональний представник Всеукраїнської газети «Все про бухгалтерський облік» у Миколаївській області, С. М. Бірзул – керівник регіонального центру з підбору персоналу Миколаївського РУ КБ «ПриватБанк», В. А. Бельський – голова ради організації роботодавців «Миколаївський клуб директорів», директор меблевої фабрики «Ренесанс», Л. О. Кравченко – сертифікований аудитор по системі ISO 9001/2008, викладач кафедри «Менеджмент ЗЕД» факультету економіки МНУ імені В.О.Сухомлинського.

Під час роботи семінару обговорювалися актуальні питання з формування компетентностей молодших спеціалістів за допомогою впровадження інноваційних технологій у процес навчання, зокрема: інноваційні форми та методи (тренінги, ділові ігри, кейс-методи, хакатони), впровадження фінансової грамотності серед населення, хмарні технології і STEM-освіта.

Викладачі Коледжу МНУ імені В. О. Сухомлинського продемонстрували свої досягнення: он-лайн роботу хмарних технологій, результати впровадження хакатонів, наукових пікніків тощо.

_dsc0485

_dsc0488