Гру

Літературний вечір «Із надр моєї душі»

16 грудня 2016 р. на філологічному факультеті за ініціативи кафедри методики навчання мови та літератури відбувся літературний вечір «Із надр моєї душі». Студенти-філологи виступили з віршами та прозою на вільну тему.

Захід відкрили Надія Кузьменко та Світлана Кльосова, які прочитали авторські вірші. Серед присутніх були Тетяна Селіванова з поезією про кохання та переможниця конкурсу «У слові розкривається душа…» Аліна Герасимчук, яка представила кілька своїх нових творів. Крім того, з прозою виступила Марина Мінакова. На завершення зустрічі Олександра Сандул під акомпанемент гітари заспівала пісню.

Учасники та гості літературного вечора отримали багато позитивних емоцій та з нетерпінням чекають на нові зустрічі.

Прес-центр філологічного факультету