Гру

Перший етап фестивалю творчості «Молодіжна хвиля»

У рамках освітнього проекту «Крок до науки» 17 грудня 2016 р. на механіко-математичному факультеті відбувся І етап фестивалю творчості «Молодіжна хвиля», що проходив за підтримки міського голови Олександра Сєнкевича.

До заходу долучилося близько 300 обдарованих молодих людей, серед яких учні шкіл, студенти коледжів і технікумів. Свої здібності учасники фестивалю мали змогу продемонструвати під час майстер-класів «Науково-дослідний центр», «Острів майстрів», «Чарівні світи», в студіях освітніх проектів «Пізнай себе», «Пригоди чисел і фігур», «3D-анімація або Пригоди Аліси» тощо.

Гідно представили Коледж МНУ імені В.О. Сухомлинського наші обдаровані, креативні, творчі та талановиті студенти спеціальностей «Прикладна математика» та «Комп’ютерна інженерія».

В інтелектуальній боротьбі Денис Божко, Івана Корнієнко, Анна Бугайова та Микола Харківський зайняли чотири почесних перших місця! З чим ми й вітаємо наших переможців!

1ru3cllahxu

gkdqzpc0by8