Гру

Конкурс виконавців авторської пісні «Перевірені часом»

20 грудня 2016 р. за ініціативи творчого центру «Естетика» в актовій залі МНУ імені В. О. Сухомлинского відбувся конкурс виконавців авторської пісні «Перевірені часом». Оцінювало рівень виконавської майстерності конкурсантів незалежне журі: ректор університету Валерій Будак, перший проректор Володимир Криленко, радник міського голови з соціальних питань Кирило Борисюк, директор Миколаївського російського драматичного академічного театру Артем Свистун, директор дитячого містечка «Казка» Юрій Любаров.

За підсумками журі Лілія Підсуха, Марина Дерябіна, Лілія Шевчук нагороджені грамотами за учать. Олена Яшнікова, Олександр Томчук, Микита Московченко стали переможцями в номінації «Глядацькі симпатії». ІІІ місце посіли Юлія Підсуха, Арутюн Торосян і Юрій Геленко. ІІ місце розділили Катерина Поняєва та гурт «Art of life». Перемогу та гран-прі конкурсу отримала Богдана Казанжи.

Також під час заходу відбулося підведення підсумків конкурсу чорно-білої фотографії «Без гриму», організатором якого виступила студентська рада університету. Журі у складі Віктора Аджамського (спортивного фотографа), Вікторії Комадовської, Дениса Яковуника (голови Молодіжної колегії) визначило переможців. У номінації «Краще селфі» перемогу отримала Вікторія Романенко, «Зупини час» – Юлія Корнєєнкова, «Світ навколо нас» – Карина Хропот. Глядачі в залі оплесками визначили переможця в номінації «Глядацькі симпатії», ним став Ле Ван Шон.

Студентів привітали грамотою, грошовою винагородою, квитками в кінотеатр і символічною статуеткою.

dsc_0485

dsc_0498

dsc_0505

dsc_0524