Гру
2016

Візит Аташе з питань викладання англійської мови Посольства США в Україні Джона Сілвера

20 грудня 2016 р. Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського відвідали Аташе з питань викладання англійської мови Посольства США в Україні Джон Сілвер, фахівець Відділу преси, освіти і культури Посольства США Лілія Шило та спеціаліст-стипендіат програми викладання англійської мови Державного департаменту США Джоуі Фордіс.

Мета візиту – привітати викладачів факультету іноземної філології з перемогою у програмі «Спеціаліст з викладання англійської мови, стипендіат Державного департаменту США (English Language Fellow Program)». Наступний крок реалізації цієї програми – відбір кращих кандидатів задля стажування, що здійснюватиметься Джорджтаунським університетом США серед досвідчених фахівців, які мають практику викладання англійської мови як іноземної в різних країнах світу.

Під час візиту представники Посольства США в Україні зустрілися з ректором університету, академіком В. Д. Будаком, деканом факультету іноземної філології Т. О. Мороз, завідувачем кафедри англійської мови і літератури Т. П. Мироненко та викладачами факультету.

1482266193528

1482266193866