Січ

Круглий стіл «Мовно-літературна освіта в проспекції нової української школи»

18 січня 2017 р. за ініціативи викладачів кафедри методики навчання мови і літератури відбулося засідання круглого столу «Мовно-літературна освіта в проспекції нової української школи».

Під час обговорення висвітлено найбільш актуальні питання навчання мови та літератури в ЗОШ у світлі тих реформ, що відбуваються в системі вітчизняної освіти, а також підсумовано результати проходження виробничої педагогічної практики студентами IV та V курсу.

До дискусії долучилися ректор університету проф. Будак В. Д., проректор із науково-педагогічної роботи проф. Ситченко А. Л., проректор із науково-педагогічної роботи доц. Василькова Н. І., декан філологічного факультету доц. Гузенко С. В., а також студенти, викладачі, вчителі шкіл.

Прес-центр філологічного факультету