Лют
2015

Майстер–клас для вчителів фізики міста та області в рамках освітнього проекту університетські читання «Крок до науки»

4 лютого 2015 року кафедрою фізики механіко-математичного факультету Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського спільно з Центром технологій педагогічної освіти в рамках роботи над освітнім проектом «Університетські читання «Крок до науки»», проведено майстер-клас для вчителів фізики міста та області.

Учасники майстер-класу – викладачі, студенти та вчителі фізики – опрацювали техніку та методику шкільного фізичного експерименту, а також розглянули технології інтеграції фізики та математики.

Прес – центр механіко-математичного факультету

_DSC0128 - копия