Січ

ДОПОМОЖІТЬ ВИКЛАДАЧЕВІ ФІЛОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ПОБОРОТИ ЛІМФОМУ!

У житті Вікторії Валеріївни Желязкової, яка вже 15 років працює доцентом кафедри загальної та прикладної лінгвістики в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського, трапилася біда. Рік тому вона поховала чоловіка, який раптово помер від інсульту. На початку ж цього року в її будинок знову постукало лихо – у неї діагностовано лімфому.

Лімфома – це онкологічне захворювання клітин лімфатичної системи. Але хворобу Вікторії Валеріївни ще можна перемогти, ще не втрачені сили і надії, ще є час. Однак моральної підтримки не достатньо для боротьби з таким страшним недугом. Потрібно негайне проходження курсу хіміотерапії, вартість якого становить 80 тис. доларів США. На жаль, таких грошей ні у Вікторії Валеріївни, ні у її друзів і колег немає!

У зв’язку з цим рідні та близькі звертаються до всіх небайдужих, до всіх, хто знає Вікторію Валеріївну з проханням про матеріальну допомогу. Повірте, іноді навіть одна копійка може врятувати життя!

Номер картки «Приватбанку»:

Желязкова Вікторія Валеріївна