Лют
2017

Активна співпраця студентів із міським центром соціальної реабілітації для дітей-інвалідів

Викладачі, студенти кафедри соціальної роботи Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського та колектив міського центру соціальної реабілітації для дітей-інвалідів вже декілька років поспіль активно співпрацюють. Щорічно майбутні соціальні працівники відвідують центр під час різноманітних заходів і свят, цього року – благодійний захід присвячений Дню Святого Миколая. Традиційно цей захід підтримав заслужений артист України Олександр Сичов, якого по праву можна назвати справжнім покровителем центру соціальної реабілітації.

Напередодні Водохреща Олександр Сичов і директор центру Ганна Діліна завітали до Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, щоб вручити подяку студентам і викладачам. Завідувач кафедри Микола Букач пообіцяв і надалі сприяти плідній співпраці.

20170110_115851

20170110_120011