Лют
2015

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН України з науково-технічного напрямку.

Миколаївський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді 12-13 лютого 2015 року на базі механіко-математичного факультету Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського провів ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України – з науково-технічного напрямку.

Юні дослідники писали контрольні роботи, а потім захищали свої науково-дослідні роботи. Члени журі – викладачі кафедри математики, фізики та астрономії.

Вітаємо переможців, призерів та всіх учасників! Бажаємо подальших успіхів у наукових дослідженнях!

Прес -центр механіко-математичного факультету

_DSC0002