Лют

Слово – свідок історії, свідок часу

У приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки імені О. Гмирьова 19 лютого студенти філологічного факультету побували на презентації книги, яка є фототипічною репродукцією повісті письменника М. Венгера «Микола Коваль».

Ця книга має важливе історико-культурне значення, оскільки є першим прозовим твором українського національного відродження початку ХІХ ст.

Миколаївське видавництво «Шамрай» у 2014 році надрукувало перевидання твору М. Венгера, завдяки фінансовій допомозі родини Марцинківських. Видання повністю зберегло формат та колір обкладинки.

Книга доповнена другим варіантом тексту сучасною українською мовою з коментарями. Вона буде цікава філологам, краєзнавцям і всім, хто цікавиться мовними питаннями та історією.

Прес-центр філологічного факультету

4Yrj-dtPA54