Лют

Соціальна акція «Дерево життя»

Весна – час сподівань, змін на краще. Кожен з нас сподівається, що Україна найближчим часом розквітне, час руїни закінчиться. З метою символічного єднання, підвищення уваги до патріотичного виховання, у рамках всеукраїнської акції «Україна – єдина», студенти інституту педагогічної освіти провели соціальну акцію «Дерево життя».

Зима ще не закінчилася, а отже деревця стоять зовсім голими, без листочків, тому учасникам акції було запропоновано оживити галявину «Віри. Надії. Любові».

З теплом у серці студенти разом з викладачами зав’язували жовто-блакитні стрічечки із дзвіночками до гілочок дерев, щоб вітер проніс цей дзвін, як символ нашого прагнення до миру на всій Україні.

DSCN7928

DSCN7930