Лют

«ГраVіkКон» збирає друзів

21 лютого з нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови на філологічному факультеті відбулося захоплююче змагання учнів і студентів у інтелектуально-розважальній програмі «ГраVіkКон».

Кафедра української мови і літератури та студенти-філологи створили невимушену атмосферу творчого запалу й доброзичливості, підготували для учасників креативні завдання, подарували присутнім чудовий настрій і відчуття єдиної родини. Щирим словом усіх присутніх привітав ректор – академік НАПН України В. Д. Будак.

Найочікуванішими гостями свята стали близько 200 кращих учнів шкіл, гімназій Миколаївщини – молода надія і натхнення майбутнього нашого краю.

Завдяки підтримці талановитих друзів із Миколаївського коледжу культури та мистецтв дійство було яскравим і незабутнім. Теплі слова про рідну мову, загадки, вірші, усілякі цікавинки, колоритні танці та пісні не залишили байдужими всіх, хто приєднався до святкування.

Прес-центр філологічного факультету