Лют

22 pushupchallenge

Викладачі студенти та кафедри військової підготовки Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського приєдналися до Всеукраїнського флеш-мобу #22 pushupchallenge, отримавши естафету від Спеціалізованого авіаційного центру підготовки авіаційних фахівців ЗС України.

Флеш-моб спрямований на підтримку воїнів-ветеранів – учасників АТО, підвищення престижу військової служби, військово-професійну орієнтацію молоді.

«250 студентів, випускників кафедри та викладачі за першої необхідності зі зброєю в руках стали на захист кордонів України не вагаючись. Деякі з них і сьогодні проходять службу в зоні АТО. На жаль, війна забрала чотирьох випускників – молодших лейтенантів, які тільки починали свою службу: Євгенія Трохимчука, Максима Сенкевича, Олександра Закерничного та старшого прапорщика Сергія Іванцова» – зауважив викладач кафедри полковник Сергій Василенко. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих.

Естафету #22 pushuphallenge кафедра військової підготовки передала Миколаївському військовому шпиталю.

Слава Україні!