Лют

День вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні

Борітеся – поборете,

Вам Бог помагає!

За вас правда, за вас – слава,

І воля святая!
Т. Г. Шевченко

Минув рік від страшних подій на Майдані. Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського разом із всією Україною вшановував пам’ять Героїв Небесної Сотні.

22 лютого, у Миколаєві близько 1000 людей взяли участь у Марші гідності, який пройшов через центр міста й завершився молитвою за мир біля пам’ятника Героям Небесної сотні в Сквері Європи. Студенти нашого університету активно долучилися до цього святого дійства.

Також в університеті викладачі та студенти проводили заходи патріотичного спрямування, зокрема, на біологічному факультеті студентський актив провів інформаційну годину присвячену пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Студенти підготували фотовиставку та стінгазети про події тих днів.

A_moment_of_silence

DSC04595