Лют

Благодійний ярмарок

Студенти факультету дошкільної та початкової освіти весело проводжали зиму, підготувавши театралізоване дійство з нагоди Масляної. Студрада факультету організувала благодійний ярмарок смаколиків: млинці з різними начинками та сметаною, рулети та випічка.

Виручені кошти передано на лікування викладачу кафедри загальної та прикладної лінгвістики Желязковій Вікторії Валеріївні.

А ми нагадаємо всім небайдужим, що у Вікторії Валеріївни діагностовано лімфому! Лімфома – це онкологічне захворювання клітин лімфатичної системи. Потрібно негайне проходження курсу хіміотерапії, вартість якого становить 80 тис. доларів США. Сьогодні, навіть, одна копійка може врятувати життя!

Номер картки «Приватбанку»:

Желязкова Вікторія Валеріївна

Прес-центр факультету дошкільної та початкової освіти