Лют
2017

Представники Школи мов доктор Муна Морріс Адамс та викладач Аня Бейлі з робочим візитом у МНУ імені В. О. Сухомлинського

У рамках реалізації проекту Еразмус+ у Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбувається впровадження проектів Тепмус та Еразмус+, що передбачають оновлення навчального плану магістратури та включення нових дисциплін на спеціальності «Мова і література (англійська)» з урахуванням загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (м. Брюсель) і положень Болонського процесу.

З метою апробації проміжних результатів проекту, спільного проведення занять із викладачами кафедри англійської мови і літератури та проведення науково-методичних семінарів для студентів і викладачів кафедри з 27 лютого по 4 березня 2017р. із робочим візитом перебувають представники Школи мов та соціальних наук Астонського університету (Велика Британія) доктор Муна Морріс Адамс та викладач, директор центру англійської мови та комунікації Аня Бейлі.

1 (2)

1 (3)