Бер
2017

Міжнародний обмін досвідом: Астонський університет & МНУ імені В. О. Сухомлинського

Для магістрантів факультету іноземної філології міжнародна команда викладачів із Астонського університету – доктор Муна Морріс Адамс, викладач Аня Бейлі та МНУ імені В. О. Сухомлинського – викладачі кафедри англійської мови і літератури в.о. професора Мироненко Т. П., доцент Баркасі В. В., доцент Добровольська Л. С., підготували практичні заняття у рамках програми Темпус.

Робота спрямована на модернізацію навчального процесу завдяки застосуванню он-лайн технологій та оновленню навчального матеріалу.

Нагадаємо, найближчим часом учасники проекту Темпус проведуть методичний семінар для викладачів іноземних мов університетів і середніх шкіл на тему «Новітні методи у викладанні іноземних мов із застосуванням он-лайн технологій».

xkdhif1GJ8M