Бер

Тренінг «Формування позитивного Я-образу»

27 лютого відбувся тренінг «Формування позитивного Я-образу». Тренери – консультант Психологічної служби університету Гулькова Дар’я Сергіївна та студентки Халак Іванна і Любинецкая Анна.

Учасники тренінгу – студенти Психологічної служби ІІІ, VI і VII курсів, а також учні ЗОШ № 53. Заняття допомогло відповісти учасникам на наступні питання «Яким мене бачать інші і який я насправді?», «Мій новий образ, у чому його специфіка?», «У чому він буде проявлятися, як я буду відчувати себе в ньому, який вплив він матиме на взаємини з оточуючими?».

Студенти та школярі обмінювалися своїми думками, ідеями та особистим досвідом із приводу формування позитивного Я-образу.

FwrCz0kWYfU

Психологічна служба університету