Бер
2017

Увага! Всеукраїнська науково-практична конференція «Антропоцентрична скерованість сучасної наукової лінгвістичної парадигми»

Шановні колеги!

Кафедра загальної та прикладної лінгвістики запрошує Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів і молодих учених «Антропоцентрична скерованість сучасної наукової лінгвістичної парадигми», що відбудеться 7 квітня 2017 року на філологічному факультеті Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

Планується робота таких секцій:

Секція № 1. Сучасна прикладна лінгвістика: орієнтири, напрями, перспективи розвитку.

Секція № 2. Дискурсологія: проблемні питання.

Секція № 3. Переклад як засіб міжкультурної комунікації.

Секція № 4. Актуальні проблеми когнітивної лінгвістики.

Секція № 5. Перспективи розвитку теорії мовної комунікації в контексті інноваційного розвитку освітньої галузі.

Секція № 6. Технології розвитку компетенцій учня в системі мовно-літературної освіти.

У програмі конференції планується проведення пленарного засідання, робота секцій, презентація авторських монографій, посібників.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, німецька.