Бер

Зі словом Тараса понад століття

6 березня 2017 р. у Коледжі МНУ імені В. О. Сухомлинського відбулося урочисте відкриття Тижня української літератури, присвяченого 203-ій річниці від Дня народження Т. Г. Шевченка.

У рамках тижня студенти та викладачі відвідали на респект-зустріч «Зі словом Тараса Шевченка понад століття» (до 110-річчя з дня заснування Миколаївського товариства «Просвіта»), що відбулася в Обласній універсальній науковій бібліотеці імені О. Гмирьова.

Урочистий захід відкрив голова Миколаївського обласного об’єднання товариства «Просвіта», к. мед. н. І. Б. Марцинківський. До вітального слова були запрошені відомі «просвітяни» Миколаївщини. Справжнє свято української народної пісні гостям подарував хор Шпачинського.

20170306_165151

20170306_165744