Бер

Майстер-клас «Пісочна терапія. Мотивація для досягнення цілей»

14 березня 2017 р. відбувся майстер-клас «Пісочна терапія. Мотивація для досягнення цілей» для студентів факультету педагогіки і психології.

Тренер – викладач кафедри педагогіки і психології Санько К. А. Основна мета заняття – ознайомитися з технікою зображення картин із піску та інших матеріалів.

Пісочна терапія –  це новий, перспективний і популярний у всьому світі напрямок, що об’єднує психологію, педагогіку і арт-терапію. Заняття вирівнюють емоційний стан людини, розвивають здатність до самовираження і творчого сприйняття світу. Пісочна терапія допомагає розвивати пам’ять, увагу і просторову уяву. На занятті учасники створювали свій, неповторний світ на піску за допомогою різноманітних фігурок, втілюючи свої фантазії та розкриваючи переживання. Заняття проходило дуже інтенсивно, на позитивній хвилі: хтось жартував, а хтось поринув із головою у творчість.

FTbm3OCFdWg

UTm6Py9FGnQ