Бер

Міжнародний день числа «Пі»

14 березня – Міжнародний день числа «Пі». Щорічно на механіко-математичному факультеті студенти відзначають день відомої математичної константи, і цей рік – не виключення. Викладач О. І. Баран підготував цікавий матеріал про число «Пі», вірші та пісні, що їй присвячені.

Студенти 312 групи разом із куратором О. Ю. Пархоменком підготували математичну вікторину для викладачів і студентів факультету. У захоплюючій боротьбі І місце посіла команда «Вінні Пух» (Ситарук Анна, Попов Руслан, Брожко Майя, Мартинова Наталія, Токар Давид, Шленскова Наталія), почесне ІІ місце – команда «Легіон» (Кравець Альбіна, Куц Ірина, Газізов Денис, Оксентюк Олена, Станько Вадим), ІІІ місце дісталося команді «Числові генії» (Семенів Олена, Полякова Вікторія, Пронтенко Лідія, Матясов Владислав, Тимченко Еліна, Кучерук Ангеліна).

Дякуємо студентам і викладачам за активну участь!

cRKKiPt4-NY

QQx8V20YLxQ