Бер
2017

Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського виховує олімпійських чемпіонів!

Студенти факультету фізичної культури та спорту МНУ імені В. О. Сухомлинського мають визначні досягнення у спорті, зокрема з акробатики!

Кандидати в майстри спорту України Науменко Григорій, Сиротюк Дмитро та Манжелій Дмитро посіли почесне ІІ місце в Міжнародному турнірі зі спортивної акробатики. Змагання відбувалося серед восьми команд із усього світу в м. Варшава (Польща). ІІІ місце – Міжнародний турнір «Зірки над Бугом». Змагання проходило серед шести країн світу – Португалії, Польщі, Ізраїлю, Молдови, України, Білорусії.

Також Манжелій Дмитро брав участь у Чемпіонаті України, Чемпіонаті Європи та світу зі спортивної акробатики.

Майстер спорту Фролов Василь – бронзовий призер Чемпіонату Європи, посів І місце на Міжнародному турнірі з акробатики.

Ми пишаємося нашими студентами-чемпіонами та бажаємо їм і надалі здобувати найвищі п’єдестали, прославляючи на цілий світ Україну та рідну альма-матер!

-0jddU1tuLc

Прес-центр факультету фізичної культури та спорту