Бер

Презентація антиплагіатної інтернет-системи «StrikePlagiarism»

15 березня 2017 р. відбулася зустріч викладачів і студентів МНУ імені В. О. Сухомлинського з представником польської компанії «Plagiat.pl» в Україні Олександром Стрямцем.

До уваги присутніх представлено презентацію антиплагіатної інтернет-системи «StrikePlagiarism». Олександр Стрямець окреслив проблеми, що існують при написанні наукових робіт, існуючі методи приховування та викриття плагіату, продемонстрував програму «звіт подібності» – аналіз уже перевіреної роботи на плагіат. Пан Олександр наголосив на тому, що найголовніше – захист інтелектуальної власності.

Найближчим часом в університеті стартує робота антиплагіатної інтернет-системи «StrikePlagiarism», проте поки в тестовому режимі. Всі студенти та викладачі за бажанням мають змогу перевірити свої наукові роботи на унікальність.

Редакція університету