Бер
2017

Всеукраїнський студентський конкурс наукових робіт – наші студенти серед трійки найкращих!

16 березня 2017 р. на базі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету відбувся фінальний етап Всеукраїнського студентського конкурсу наукових робіт із спеціальності «Історія».

МНУ імені В. О. Сухомлинського гідно представила студентка VII курсу навчально-наукового інституту історії, політології та права В. Степанова. За свою наукову роботу Вікторія нагороджена почесним дипломом ІІІ ступеня!

Щиро вітаємо переможницю та її наукового керівника – доктора філософії у галузі гуманітарних наук, доцента Погорєлова А. А. Успіхів і подальших наукових звершень!

Прес-центр ННІ історії, політології та права