Бер
2017

Увага! ІV Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Перспективи функціонування фінансової інфраструктури в умовах децентралізації економіки»

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського запрошує вас взяти участь у ІV Всеукраїнській науковопрактичній інтернет-конференції «Перспективи функціонування фінансової інфраструктури в умовах децентралізації економіки», що відбудеться 21 квітня 2017 року.

Робота конференції планується за такими напрямами:

1. Теоретичні аспекти механізмів державного регулювання фінансової інфраструктури.
  2. Проблеми та перспективи розвитку фінансового ринку відповідно до викликів децентралізації.
  3. Роль банків у розбудові національної і регіональної фінансової інфраструктури.
  4. Особливості функціонування діяльності фінансових посередників.
  5. Ефективність страхового ринку України в інтеграційних процесах.
  6. Фінансово-інвестиційна діяльність підприємств.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Детальна інформація та анкета учасника за посиланням http://ecofak.org.ua/index.php/news

Прес-служба факультету економіки