Бер

Захист звітів і тест Шнейдера

21 березня 2017 р. на кафедрі економіки та міжнародних економічних відносин відбувся відкритий захист звітів переддипломної практики студентів 3-4 курсів.

Комісія відмітила, що студенти мають високий рівень теоретичних знань, практичні навички самостійного вирішення професійних задач, володіють методикою та методологією роботи фахівця з міжнародних економічних відносин тощо.

З метою незалежної експертизи готовності студентів до майбутньої професійної діяльності консультанти психологічної служби університету під керівництвом Гулькової Д. С. провели тестування за методикою професійної ідентичності Шнейдера.

шнейд1

шнейд2