Бер
2017

Науковий семінар «Міжнаціональний полілог: координати, вектори й завдання в новому тисячолітті»

22 березня 2017 р. на кафедрі української мови і літератури відбувся науковий семінар «Міжнаціональний полілог: координати, вектори й завдання в новому тисячолітті», присвячений актуальним питанням розвитку сучасної літературної компаративістики.

В об’єктиві обговорення модератора семінару доц. А. І. Гурдуза перебували питання нової реальності міжкультурної взаємодії в контексті чергової зміни парадигм літературної компаративістики. Ключовими в дискурсивному висвітленні стали проблеми сучасного розуміння оригінальності художнього факту та магістральних напрямів полікультурної інтеракції початку ХХІ ст.

Учасники заходу – викладачі кафедри, магістранти та аспіранти –оцінили семінар як методологічно вчасний і необхідний на тлі широкого спектру амбівалентно оцінюваних новітніх явищ міжкультурного полілогу в Україні та світі, підкресливши продуктивність такої форми наукової організації праці.

Прес-центр філологічного факультету