Бер

Зустріч студентів із поетесою Ксаною Коваленко

З нагоди Всесвітнього дня поезії студенти-лінгвісти мали змогу поспілкуватися з миколаївською поетесою, неодноразовою учасницею літературних проектів «Cambala», «Над часом», фіналісткою конкурсу «Славянские традиции», співорганізатором і модератором літературного фестивалю «Ватерлінія» Ксаною Коваленко.

В аудиторії панувала казкова атмосфера – із творів авторки лунали запрошення «впасти в небо», поринути у світ дитинства з ляльками, маминим голосом, першим коханням.

Поетеса поділилася зі студентами досвідом словорухів, розповіла про перші кроки своєї творчості, презентувала цікаві відеопроекти та власні поетичні збірки. «Немає приводу, щоб зупинятися, немає приводу шкодувати про те, що народився поетом», – зазначила Ксана, чим надихнула присутніх на творчі роздуми.

koval

koval2