Бер

До 73-ї річниці визволення Миколаєва

23 березня в актовій залі університету факультет дошкільної та початкової освіти відзначив 73-ю річницю визволення Миколаєва від фашистських загарбників. Почесними гостями свята стали учасник бойових дій, професор, голова ради ветеранів МНУ імені В. О. Сухомлинського Ю. О. Грицай, а також діти війни.

Мета заходу – зберегти пам’ять про тих, хто ціною життя у роки Великої Вітчизняної війни повернув мир на нашу рідну землю.

Під час заходу «Спасибі Вам, фронтовики» зі сцени прозвучали вірші К.Симонова, Є.Груданова, Р.Рождественського, М.Ножкіна, а також поезія ветерана Великої Вітчизняної війни, нашого земляка І.Брашевана. Участь у заході взяв заслужений артист України О.Сичов, який виконав пісні, присвячені героям Миколаєва.

Прес-центр факультету дошкільної та початкової освіти