Бер

ХІ регіональний фестиваль-конкурс вокально-хорових колективів «Золоті голоси»

18 березня 2017 р. на базі МНУ імені В. О. Сухомлинського відбувся ХІ регіональний фестиваль-конкурс вокально-хорових колективів «Золоті голоси».

Щороку до участі у фестивалі запрошуються кращі вокалісти, ансамблі та хорові колективи міста, області. Серед учасників музичного свята – зразковий художній колектив Будинку творчості дітей та юнацтва «Аліскі», зразковий художній колектив «Натхнення» Миколаївської міського Будинку Вчителя, зразковий художній театральний колектив «Дивосвіт» Херсонського таврійського ліцею мистецтв, фольклорний колектив «Барвінок» Миколаївського міського палацу творчості учнів тощо.

Гран-прі конкурсу отримав випускник Миколаївського вищого музичного училища – «золотий голос» Євген Гелевер.

Прес-центр факультету педагогіки та психології