Бер

Увага! Відкрита реєстрація на «Євробачення»

Факультет іноземної філології запрошує на «Євробачення», що відбудеться 16 травня 2017 р. в МНУ імені В. О. Сухомлинського!

Якщо Ви бажаєте взяти участь у конкурсі, Вам необхідно до 1 КВІТНЯ подати заявки на участь. 5 КВІТНЯ відбудеться жеребкування, на якому кожен отримає країну, яку буде представляти і номер виступу. Кількість учасників необмежена. Перед своїм виступом кожен факультет повинен презентувати intra (невеликий відеоролик про обрану країну, який максимально передасть її атмосферу і колорит).

Друзі, будьте активними! Ми запевняємо вас, що емоції, які ви отримаєте, не зрівняти ні з чим. Крім того, призом за 1 місце буде щось надзвичайне!

Якщо у вас виникнуть питання, звертайтесь до голови студентської ради факультету іноземної філології.